Nasz zespół

KRÓTKO O NASZEJ PRZYCHODNI

image_2
Przychodnia Weterynaryjna Vetgroom zapewnia pomoc lekarską zarówno dla
małych, jak i dla większych zwierząt.

Naszą dewizą jest wykwalifikowana opieka weterynaryjna i indywidualne podejście
do każdego pacjenta. Staramy się, żeby stali bywalcy naszej przychodni weterynaryjnej zawsze mieli kontakt z tym samym lekarzem. To szczególnie ważne w przypadku szczepień czy badań lekarskich, gdy zależy nam na zdobyciu zaufania czworonożnego pacjenta.

Czytaj więcej

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

> Dariusz Sularz - Lekarz

> Aleksandra Maksymiuk - Lekarz

> Jagoda Wróbel - Lekarz

> Zuzanna Wojciechowska - Groomer

W NASZEJ PRZYCHODNI OFERUJEMY:

Strzyżenie psów
Oferujemy strzyżenie komercyjne na życzenie klienta i zgodne ze wzorcem. Koszt od 90 zł do 200 zł.
Strzyżenie kotów
W cenę usługi wliczone jest również obcinanie pazurków i wyskubywanie włosów z uszu. Koszt od 80 zł.
Konsultacje i zabiegi weterynaryjne
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00 i 16.00-20.00, w sobotę 10.00-14.00.
Tel. 58 557 92 36
czytaj więcej

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Sularz, ul. Gdyńska 1, 80-340 Gdańsk, tel.: +48 58 557 92 36; NIP: 5841068186.
2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Vetgroom można uzyskać pod adresem e-mail: przychodnia@vetgroom.pl ; tel. 58 557 92 36.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
• Przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
• Przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

 

W trosce o bezpieczeństwo nasze i osób przychodzących do naszego Gabinetu zwracamy się z apelem do Państwa, aby w obecnej sytuacji epidemiologicznej, osoby wykazujące objawy infekcji oddechowej, zrezygnowały z wizyty i przełożyły ją do okresu wyzdrowienia. Zadbajmy razem o bezpieczeństwo Nas wszystkich. Osoby, które wróciły z zagranicy lub miały kontakt z takimi osobami w ciągu ostatnich tygodni – prosimy, by zrezygnowały z wizyty, aż minie czas kwarantanny. Osoby przychodzące do gabinetu prosimy, aby czekały w poczekalni pojedynczo. Dodatkowo prosimy, by osoby starsze zrezygnowały z wizyty dla własnego bezpieczeństwa.

Dziękujemy – zespół vetgroom.