mój boksio jest w dobrych rękach

chodziłam z moim psem do kilku weterynarzy ale żaden mi się nie podobał-nie było widać zaangażowania,stawiali złe diagnozy,byli bardzo drodzy i nie mieli podejścia do zwierząt.w końcu przez przypadek trafiłam do doktora Sularza -i to było to czego oczekiwałam! bardzo dokładne badanie,szczegółowy wywiad,rzeczowa rozmowa z właścicielem i ceny niższe niż gdzie indziej.nie ma wciskania drogich witamin czy karmy.doktor jest niesamowity-przyjmuje do ostatniego pacjenta siedząc nawet-jak ostatnio-ponad godzinę dłużej późnym wieczorem!mój boksio został trafnie-po długim badaniu i wywiadzie-zdiagnozowany i po podaniu odpowiedniego leku wyniki są b.dobre.szkoda,że trafił do tego doktora dopiero w podeszłym wieku ale teraz jestem spokojna-jest w bardzo dobrych rękach!i jeszcze jedno-gdy ptaszek mojej znajomej zaniemógł nie mogła nigdzie uzyskać pomocy-nie ma wśród weterynarzy specjalistów od ptaków.dopiero dr Sularz przeją się jej problemem i dał jej namiary do lekarza z zoo.gorąco polecam!
bombik, http://www.pstro.pl/b/sularz-dariusz-przychodnia-weterynaryjna-strzyzenie-psowkotow-gdansk

zdecydowanie polecam!

Zarówno Pan Dariusz, jak i nowa Pani weterynarz są zdecydowanie godni polecenia. Świetne podejście do zwierzaków, fachowość, zawsze chętnie poświęcą czas, żeby wytłumaczyć właścicielowi, co się dzieje ze zwierzakiem.
Z poprzednim pieskiem chodziliśmy do Pana Dariusza, i bardzo pomógł (zarówno nam, jak i pieskowi) w ciężkiej chorobie.
Z obecnym psem chodzimy do Pani Kasi, i też jesteśmy bardzo zadowoleni, pomogła nam już w jednej nagłej sytuacji, kiedy nie wiedzieliśmy, co się dzieje z psiakiem. A nasz pies najchętniej odwiedzałby Panią weterynarz codziennie, tak ją polubił 🙂
Agata85, http://www.pstro.pl/b/sularz-dariusz-przychodnia-weterynaryjna-strzyzenie-psowkotow-gdansk

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Sularz, ul. Gdyńska 1, 80-340 Gdańsk, tel.: +48 58 557 92 36; NIP: 5841068186.
2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Vetgroom można uzyskać pod adresem e-mail: przychodnia@vetgroom.pl ; tel. 58 557 92 36.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
• Przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
• Przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

 

W trosce o bezpieczeństwo nasze i osób przychodzących do naszego Gabinetu zwracamy się z apelem do Państwa, aby w obecnej sytuacji epidemiologicznej, osoby wykazujące objawy infekcji oddechowej, zrezygnowały z wizyty i przełożyły ją do okresu wyzdrowienia. Zadbajmy razem o bezpieczeństwo Nas wszystkich. Osoby, które wróciły z zagranicy lub miały kontakt z takimi osobami w ciągu ostatnich tygodni – prosimy, by zrezygnowały z wizyty, aż minie czas kwarantanny. Osoby przychodzące do gabinetu prosimy, aby czekały w poczekalni pojedynczo. Dodatkowo prosimy, by osoby starsze zrezygnowały z wizyty dla własnego bezpieczeństwa.

Dziękujemy – zespół vetgroom.