Weterynarze Vetgroom

logo przychodni weterynaryjnej Vetgroom

Naszą dewizą jest wykwalifikowana opieka weterynaryjna i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Przychodnia Weterynaryjna Vetgroom zapewnia pomoc lekarską zarówno dla małych, jak i dla większych zwierząt, nie tylko psów i kotów. Naszym głównym celem jest zapewnienie szybkiego leczenia zwierząt, przy zachowaniu jak najwyższej jakości. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile jest konieczne.

Staramy się, żeby stali bywalcy naszej przychodni weterynaryjnej zawsze mieli kontakt z tym samym lekarzem. To szczególnie ważne w przypadku szczepień czy badań lekarskich, gdy zależy nam na zdobyciu zaufania czworonożnego pacjenta. Chociaż zwierzęta, podobnie jak dzieci, często boją się odwiedzin w gabinecie lekarskim, regularne wizyty kontrolne mogą sprawić, że oswoją się one z weterynarzem, który dokonuje na nich badań. W takiej sytuacji łatwo rozpoznać wszelkie ewentualne dolegliwości.

Pracujący w Przychodni personel to wysokiej klasy specjaliści, wykazujący wielką dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt. Jest to naszym zdaniem niezbędne, jeśli chcemy by wróciły one do formy po przebytej chorobie lub innych problemach. Możemy zagwarantować, że nasi pacjenci otrzymują najlepszą możliwą opiekę. W towarzystwie takich lekarzy zwierzęta stają się zazwyczaj o wiele spokojniejsze.

Zapraszamy,
Darek i Ola

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Sularz, ul. Gdyńska 1, 80-340 Gdańsk, tel.: +48 58 557 92 36; NIP: 5841068186.
2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Vetgroom można uzyskać pod adresem e-mail: przychodnia@vetgroom.pl ; tel. 58 557 92 36.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
• Przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
• Przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

 

W trosce o bezpieczeństwo nasze i osób przychodzących do naszego Gabinetu zwracamy się z apelem do Państwa, aby w obecnej sytuacji epidemiologicznej, osoby wykazujące objawy infekcji oddechowej, zrezygnowały z wizyty i przełożyły ją do okresu wyzdrowienia. Zadbajmy razem o bezpieczeństwo Nas wszystkich. Osoby, które wróciły z zagranicy lub miały kontakt z takimi osobami w ciągu ostatnich tygodni – prosimy, by zrezygnowały z wizyty, aż minie czas kwarantanny. Osoby przychodzące do gabinetu prosimy, aby czekały w poczekalni pojedynczo. Dodatkowo prosimy, by osoby starsze zrezygnowały z wizyty dla własnego bezpieczeństwa.

Dziękujemy – zespół vetgroom.