Regulamin salonu fryzjerskiego dla zwierząt Vetgroom

1. Salon czynny jest w godzinach uzgodnionych z klientem. Prosimy o wcześniejszą rezerwacje telefoniczną lub osobistą.
Telefon do przychodni: 58 557 92 36
Sylwia Nowak 502 422 641
Dorota Sitek 501 967 466
2. Oferujemy strzyżenie komercyjne na życzenie klienta i zgodne ze wzorcem. Ostateczna cena za usługę ustalana jest po obejrzeniu kota lub psa na miejscu, zależy od stanu futerka, rodzaju fryzury i zachowania zwierzęcia.
3. Prosimy o punktualne przyprowadzanie zwierząt, ponieważ spóźnianie dezorganizuje naszą pracę. Spóźnienia powyżej 15 minut skutkują odmówieniem wykonania usługi.
4. Jeśli nie możecie Państwo przyjść na umówiona wizytę, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym fakcie. Prosimy o uszanowanie czasu fryzjerek oraz innych klientów czekających nieraz po kilka tygodni na wolny termin.
5. Zapraszamy czyste zwierzaki z rozczesaną sierścią. Jeśli klient nie ma możliwości przygotowania zwierzaka do strzyżenia, kąpiemy i rozczesujemy sierść za dodatkową opłatą.
6. Zwierzęta agresywne i nieprzewidywalne prosimy przyprowadzać w kagańcu. W przypadku zwierząt bardzo źle znoszących tego typu zabiegi, w ramach usług przychodni weterynaryjnej możliwe jest podanie środków nasennych.
7. Stali klienci (powyżej 6 wizyt w roku) mogą liczyć na zniżki.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Sularz, ul. Gdyńska 1, 80-340 Gdańsk, tel.: +48 58 557 92 36; NIP: 5841068186.
2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Vetgroom można uzyskać pod adresem e-mail: przychodnia@vetgroom.pl ; tel. 58 557 92 36.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
• Przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
• Przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.