mój boksio jest w dobrych rękach

chodziłam z moim psem do kilku weterynarzy ale żaden mi się nie podobał-nie było widać zaangażowania,stawiali złe diagnozy,byli bardzo drodzy i nie mieli podejścia do zwierząt.w końcu przez przypadek trafiłam do doktora Sularza -i to było to czego oczekiwałam! bardzo dokładne badanie,szczegółowy wywiad,rzeczowa rozmowa z właścicielem i ceny niższe niż gdzie indziej.nie ma wciskania drogich witamin czy karmy.doktor jest niesamowity-przyjmuje do ostatniego pacjenta siedząc nawet-jak ostatnio-ponad godzinę dłużej późnym wieczorem!mój boksio został trafnie-po długim badaniu i wywiadzie-zdiagnozowany i po podaniu odpowiedniego leku wyniki są b.dobre.szkoda,że trafił do tego doktora dopiero w podeszłym wieku ale teraz jestem spokojna-jest w bardzo dobrych rękach!i jeszcze jedno-gdy ptaszek mojej znajomej zaniemógł nie mogła nigdzie uzyskać pomocy-nie ma wśród weterynarzy specjalistów od ptaków.dopiero dr Sularz przeją się jej problemem i dał jej namiary do lekarza z zoo.gorąco polecam!
bombik, http://www.pstro.pl/b/sularz-dariusz-przychodnia-weterynaryjna-strzyzenie-psowkotow-gdansk

zdecydowanie polecam!

Zarówno Pan Dariusz, jak i nowa Pani weterynarz są zdecydowanie godni polecenia. Świetne podejście do zwierzaków, fachowość, zawsze chętnie poświęcą czas, żeby wytłumaczyć właścicielowi, co się dzieje ze zwierzakiem.
Z poprzednim pieskiem chodziliśmy do Pana Dariusza, i bardzo pomógł (zarówno nam, jak i pieskowi) w ciężkiej chorobie.
Z obecnym psem chodzimy do Pani Kasi, i też jesteśmy bardzo zadowoleni, pomogła nam już w jednej nagłej sytuacji, kiedy nie wiedzieliśmy, co się dzieje z psiakiem. A nasz pies najchętniej odwiedzałby Panią weterynarz codziennie, tak ją polubił 🙂
Agata85, http://www.pstro.pl/b/sularz-dariusz-przychodnia-weterynaryjna-strzyzenie-psowkotow-gdansk