Weterynarze Vetgroom

logo przychodni weterynaryjnej Vetgroom

Naszą dewizą jest wykwalifikowana opieka weterynaryjna i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Przychodnia Weterynaryjna Vetgroom zapewnia pomoc lekarską zarówno dla małych, jak i dla większych zwierząt, nie tylko psów i kotów. Naszym głównym celem jest zapewnienie szybkiego leczenia zwierząt, przy zachowaniu jak najwyższej jakości. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile jest konieczne.

Staramy się, żeby stali bywalcy naszej przychodni weterynaryjnej zawsze mieli kontakt z tym samym lekarzem. To szczególnie ważne w przypadku szczepień czy badań lekarskich, gdy zależy nam na zdobyciu zaufania czworonożnego pacjenta. Chociaż zwierzęta, podobnie jak dzieci, często boją się odwiedzin w gabinecie lekarskim, regularne wizyty kontrolne mogą sprawić, że oswoją się one z weterynarzem, który dokonuje na nich badań. W takiej sytuacji łatwo rozpoznać wszelkie ewentualne dolegliwości.

Pracujący w Przychodni personel to wysokiej klasy specjaliści, wykazujący wielką dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt. Jest to naszym zdaniem niezbędne, jeśli chcemy by wróciły one do formy po przebytej chorobie lub innych problemach. Możemy zagwarantować, że nasi pacjenci otrzymują najlepszą możliwą opiekę. W towarzystwie takich lekarzy zwierzęta stają się zazwyczaj o wiele spokojniejsze.

Zapraszamy,
Darek i Ola